Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-03-2015, 00:44   #13
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Jak najbardziej zapraszam wszystkich chętnych

Vivianne, z grubsza pasuje i jest nawet ładnie zbalansowana. Jedyne z czym bym nie przesadzał, to ze sztukami walki. Ona potrafi ich zdecydowanie zbyt dużo (zna wszystkie). Teraz trochę o sztukach walki.

Cytat:
Sztuki/systemy walki:

Ilość znanych sztuk/systemów zależy od:
-stopnia znajomości
-czasochłonności

Sztuki walki są bardziej absorbujące czasowo niż systemy. Możemy wspólnie ustalić optymalną ilość dla postaci albo przedstawicie mi propozycję, a ja się zastanowię czy nie wybraliście zbyt dużo/mało.

Wybierając sztukę/system walki będę oczekiwał zachowania w walce zgodnego ze strategiami i taktykami propagowanymi przez ów sztukę/system (z grubsza, nikt nie będzie z tego strzelał - byleby zachować charakterystyczny pazur). Oczywiście można również wybrać sztukę/system pod wizję walki bohatera.
Wybierając Krav Magę będę oczekiwał szybkiej brutalności: natychmiastowe próby łamania kości czy coś takiego. Aikidowiec miałby wykorzystywać masę i siłę przeciwnika, zakładać dźwignie, ....
Naturalnie służę pomocą przy wybraniu odpowiedniej sztuki/systemu do własnej wizji
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 05-03-2015 o 00:47.
Alaron Elessedil jest offline