Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-03-2015, 14:59   #18
TomaszJ
 
TomaszJ's Avatar
 
Reputacja: 1 TomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputacjęTomaszJ ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Raist2 Zobacz post
Nie chce offtopować ale..... Z całym szacunkiem Sesjator, tutaj ludzie grają/mistrzują po 20lat, wiem że 2lata to nie 2miesiące ale jednak....

Ale wracając do tematu, mi się wydaje że Warhammer jest najlepszy na początek, w miarę łatwy, przyjemny, fajny świat. Nie wiem, może to też mi się wydawać przez to że sam zaczynałem od tego systemu.

A tak btw. w Ied Warhamca też bym się zastanowił czy nie zagrać.....
Raczej nie o staż tu chodzi. Jestem dopiero półtora roku i nie czuję się jakoś specjalnie gorszy od wyjadaczy.

I zgodzę się z Tobą - pierwszy młot to dobry start dla zielonego gracza.
Nieskomplikowana mechanika, ułatwiona sprawa z kreacją postaci (przy założeniu losowania), prosty świat.
Od razu mówię, że kończę powoli pierwszą sesję młotkową i prawdopodobnie będę kontynuował Warhammera w tym samym stylu - pierwsza edycja, krótkie, szybkie sesje bez skomplikowanych fabuł, googledoca itd. Nawet mam już nazwę. "Warhammer Shorts!".
 
__________________
Bez podpisu.
TomaszJ jest offline