Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-03-2015, 15:33   #18
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Winien jestem małe wyjaśnienie.

Postacie walczące/fizyczne mogą opanować poziom mistrzowski w przynajmniej jednej sztuce/systemie walki.

Postacie dystansowe/nie walczące mogą opanować sztukę/system walki na poziomie przeciętnego ucznia szkoły walki.

Co to znaczy?
To znaczy, że postać dystansowa/nie walcząca będzie mogła obronić się przed jednym, przypadkowym zbirem w ciemnej alejce, może uda się przed dwoma przy pewnej dawce szczęścia. Od trzech w górę (oczywiście, gdy dojdzie do zwarcia ze wszystkimi) przestaję rzucać i zapada automatyczna porażka.
Oczywiście jest to przeciętna, bo wszystko zależy od wybranego stylu/systemu oraz sytuacji.

Nie chcę, by nagle wszyscy byli specjalistami od walki, bo wtedy specjaliści od walki będą zbędni. Mija się to z celem.

Odpowiadając na pytanie: Wing Chun jest jak najbardziej w porządku, ale będziesz w tym zaledwie przeciętny
Twoja postać jest za to odpowiednikiem Olivera Queena (z mojego przykładu) z kuszą.
 
__________________
Drogi Współgraczu, zawsze traktuję Ciebie i Twoją postać jako dwie odrębne osoby. Proszę o rewanż. Wszystko, co powstało w sesji, w niej również zostaje.
Nie jestem moją postacią i vice versa.

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 06-03-2015 o 15:37.
Alaron Elessedil jest offline