Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-03-2015, 18:07   #26
valtharys
 
valtharys's Avatar
 
Reputacja: 1 valtharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputacjęvaltharys ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Sesjator Zobacz post
Jakie stoją :O?
Nie chciałem się wtrącać ale co tam. Dorzucę swoje trzy grosze. Sesjator jesteś MG na 5 sesjach. Z tego co widzę to "Pusty Tron" od dwóch miesięcy stoi - zero postów od stycznia, Wiedźmin zmarł równie szybko co się zaczął, The Walkin Dead od trzech tygodni cisza. Tak więc 3 sesje na 5 nie są jakoś aktywne. To znaczy stoisz.

Osobiście mi jako graczowi nie przeszkadza czy ktoś jest MG rok, dwa lata czy jest to jego pierwsza sesja, bo każdy musi zacząć. Natomiast przeszkadza mi MG który robi rekrutację, a potem sesja po kilku kolejkach umiera. I to odstraszyło mnie na przykład przy ostatniej twojej rekrutacji. Faceta poznaje się po tym jak kończy, a nie jak zaczyna.
 
__________________
Dzięki za 7 lat wspólnej zabawy:-)
valtharys jest offline