Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-03-2015, 18:52   #27
Raist2
 
Raist2's Avatar
 
Reputacja: 1 Raist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał valtharys Zobacz post
Osobiście mi jako graczowi nie przeszkadza czy ktoś jest MG rok, dwa lata czy jest to jego pierwsza sesja, bo każdy musi zacząć. Natomiast przeszkadza mi MG który robi rekrutację, a potem sesja po kilku kolejkach umiera. I to odstraszyło mnie na przykład przy ostatniej twojej rekrutacji. Faceta poznaje się po tym jak kończy, a nie jak zaczyna.
O to mi mniej więcej chodziło mówiąc że bym nie powierzył się w ręce Sesjatora jako mg. Zasadniczo rozumiem że każdy zacząć kiedyś musi, i to mi nie przeszkadza, mogę i u początkowego mg próbować swoich sił (sam zacząłem bawić się w PBF około rok temu), ale widząc że 5 rekrutacji pod rząd, w przeciągu miesiąca ktoś zakłada, z czego po jednej, dwóch kolejkach te sesje padają..... Nie dziwcie się że nie będzie zbyt dużego popyt na takiego mg.
 
Raist2 jest offline