Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-03-2015, 09:02   #31
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał dzemeuksis Zobacz post
Już zejdźcie z niego. Zważywszy na jego wiek, to naprawdę ma potencjał i z pewnością będą z niego ludzie.
Popieram! Krytyka niby konstruktywna ale ja przy takiej ilości bym się załamał. Walking Dead przeszło na docka a tam zawsze wolniej idzie, pusty tron jak widać wyżej do zamknięcia.

Ja osobiście jestem pełen podziwu za kontynuowanie "Bogów" mimo że jeden z graczy zaczął sabotować sesje i większość odeszła ale kontynuuje dla dwóch osób.

Żeby nie było że temat zmienia się w Rozprawę nad Sesjonatorem

Ja też bym chętnie zagrał w młotka losowanego najlepiej z ukrytą mechaniką. Wcześniej odstraszała mnie ilość tabelek oraz GrimmDarkowa opinia ale ostatnimi czasy znajomy przekonuje mnie że Jesienina gawęda to jakaś spaczona wersja systemu i z prawdziwym ma niewiele wspólnego.

W tym momencie większość sesji w których gram stoi a jedna zbliża się ku końcowi więc z chęcią zagrałbym w coś krótkiego żeby posmakować systemu. Miałem opory przed Shadowrunem a okazało się bardzo fajne więc mam nadzieje że z Młotkiem będzie tak samo

Po za tym koncepcja otrzymania w pełni losowej postaci i potrzeba wymyślenia historii oraz metody na odgrywanie w biegu żeby wszystko miało ręce i nogi wydaje mi się interesującym wyzwaniem
 
Brilchan jest offline