Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-03-2015, 18:59   #6
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Siemka

- Witam naszego specowego myszcza od horrorowania i resztę Współgraczy. Życzę i Wam i sobie przyjemnego grania. I by ktoś wreszcie przeżył armielową sesję...


Cytat:
Dlaczego psychopaci? A no bo co mogę powiedzieć. Punkt w KP dotyczący tego, jak chcecie zginąć jako bohaterowie, w większości przypadków wybił mnie z butów.

Po cichu liczyłem, że zobaczę takie wpisy, jak "otoczony wianuszkiem rodziny w gronie rodziny, w sędziwym wieku", "Na Bermudach dożywając swojego życia w towarzystwie pięknych turystek" lub w ostateczności "w wieku 75-ciu lat podczas ostatniego w życiu orgazmu" itp.

A to co zobaczyłem w Waszych KP - to, zgroza, rzeź i rozbryzgi juchy po sufit!
- Hmm... Mówisz, że wianuszek seksownych kociaków był do wzięcia? Hmmm... A można jeszcze zmienić zamówienie?
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline