Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-03-2015, 22:18   #18
Eryk
Banned
 
Reputacja: 1 Eryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodze
Widzę, że reszta stanowisk jest obsadzona, support na short-med range też jest, to ja bym się właśnie zrobił na full contact w pierwszej linii, a do tego właśnie przydałyby się zdolności typu piaskowej zbroi Gary, i jakieś do boostowania szybkości i siły ataku, jak u Tsunade, tylko czy to da się jakoś połączyć?

Fajnie wygląda technika pijanej pięści, i to na pewno bym chciał. Moja postać nie będzie się rozstawała z gąsiarkiem.

Cenię sobie postać Leia, i bramy to nie byłby zły pomysł. Właśnie chodziło mi o połączenie takiego Taijutsu jakie miał Lei, tylko z dodatkiem ninjutsu, którego jemu akurat brakowało, żeby jeszcze wzmocnić się w walce.
 
Eryk jest offline