Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-03-2015, 11:22   #29
Draugdin
Wiedźmin Właściwy
 
Draugdin's Avatar
 
Reputacja: 1 Draugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputacjęDraugdin ma wspaniałą reputację
Ale tydzień mija jutro, a połowy postów jeszcze nie ma.
Ja nikogo nie poganiam, bo sam czasem mam lepszy okres a raz gorszy na odpisywanie. Jednak zawsze uważałem, że wzajemne poszanowanie dla współgraczy obliguje przynajmniej to regularnego odpisywania i nie wstrzymywania sesji bez sensu - przynajmniej w jej początkowej fazie i jeżeli to nie jest okres urlopowy. Nie po to ludzie starają się jak mogą zaliczyć rekrutację i dostać się do sesji na której im zależy tylko po to żeby ją potem opóźniać.
Widać jednak, że to typowo nasz polska przywara. To tak jak z oddawaniem rocznych zeznań podatkowych - mamy na to 120 dni a 60-70% Polaków oddaje je w ostatnie 5 dni przed terminem.
Przepraszam, że trochę może za ostro napisałem, ale nam dziś dzień rozliczeń i jestem poddenerwowany i poirytowani.
 
__________________
There can be only One Draugdin!

We're fools to make war on our brothers in arms.
Draugdin jest offline