Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-03-2007, 11:33   #44
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Mam do Was sprawę, prośbę, rozporządzenie (niepotrzebne skreślić)

Wernachien przypomniała mi o czymś (niech MG wynagrodzi to Twojej postaci w dzieciach ), co na początku sesji sobie zamierzyłam, a teraz wypadło mi z głowy... no ale już wleciało. Jak pewnie pamiętacie przy kartach, które mi nadsyłaliście, zastrzegłam, że na razie Wasz ekwipunek mnie nie interesuje. Otóż teraz właśnie nadeszła chwila, kiedy zaczął mnie jednak interesować

Chcę, aby każdy z Was w najbliższych dniach nadesłał mi pełną listę tego co bierze ze sobą w drogę. Jeśli podróżują z Wami jacyś Wasi NPC'e to proszę także uwzględnić w opisie ich ekwipunek.
Wiem, że część z Was już mi sugerowała, że to czy tamto ze sobą bierze, ale chcę po prostu, aby było to spisane w jednym miejscu (żeby uniknąć później bałaganu).
Jeśli nie chcecie, aby inni Gracze wiedzieli co macie, wyślijcie mi spis wyposażenia na PW.

Na razie przyjęłam taką listę od Wernachien (nie mam zastrzeżeń, więc Ty Wer już nie musisz się tym martwić)

Pozdrawiam
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline