Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-03-2015, 21:13   #7
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
A jeśli ktoś ma problemy z niuansami mechaniki, czy po prostu chce się spytać kogoś, kto już grał w DnD i z Say o jakieś sprawy, to można pisać też do mnie na gg (jest w profilu) czy PW. Chętnie pomogę, bo sama nauczyłam się tego systemu dzięki sesjom u Sayane. Lepszego nauczyciela na tym forum nie znajdziecie

Powodzenia - i nie bójcie się aplikować. Gra przez forum to jeden z fajniejszych sposobów marnowania czasu i zapewniania sobie wymówki na każdą okazję :P ("...nie mogę, muszę napisać posta!!" - true story ) no i przede wszystkim - świetna i rozwijająca zabawa!

A.
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline