Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2015, 14:22   #11
Eryk
Banned
 
Reputacja: 1 Eryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Ja nie sprzeciwiam się samoorganizacji czy dodania jakieś inicjatywy. Tylko że inicjatywa spowalnia sesje bo czasami gracz którego postać jest w kolejce nie ma czasu odpisać.

Wiem. Trzeba by po każdej takiej akcji czekać na rozstrzygnięcie MG, a to spowalnia grę.
Chodzi o ułatwienie pracy MG i gry nam, ale może niech sam MG się wypowie, bo jeśli zamierza sam wszystko ogarniać, to nie musimy się o nic martwić. Jednak po naszej pierwszej akcji wychodzi na to, że jednak powinniśmy przykładać sporą wagę do decyzji, jakich używamy technik, a przede wszystkim zwracać uwagę na to, co kto deklaruje w poście i sprawdzać techniki używane przez innych, bo MG nie cofa deklaracji tylko opisuje ich efekt. Zatem sami musimy pilnować kolejki.

Teraz mam dużą szansę na to, że rozbiłem lód przed tym, jak Kise użył techniki, więc nią po prostu oberwę... A nie za bardzo chciałbym skończyć jak grillowany shinobi.
Błędy i tak będą się zdarzały bo nikt nie jest nieomylny, no ale lepiej minimalizować ryzyko ich wystąpienia.

Przepraszam jeśli za bardzo marudzę, ale chciałem tylko się podzielić takimi spostrzeżeniami.
 
Eryk jest offline