Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-03-2015, 17:05   #16
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Eryk Zobacz post
Trochę się pogubiłem teraz. Obowiązuje nas jakaś inicjatywa czy to zależy od kolejności wrzucenia posta?

Kise (BoYos) użył techniki żeby się wydostać z pułapki, ale ja wcześniej zrobiłem to samo, używając Bakutona żeby roztrzaskać lód. Będzie jakiś test czy po prostu wychodzi że użyjemy jej w tym samym czasie?
1. Jestem przeciwnikiem ustalania kolejki odpisów graczy. Nie będziemy tego robić.
2. Tak jest realistycznie, bo Kise i Kenzo nie widzą siebie nawzajem. Poza tym Kise zrobił to z premedytacją, bo według niego podwójnie znaczy bardziej. Zobaczymy w odpisie co z tego wyniknie.

Ja to tak bardziej zdroworozsądkowo po prostu rozsądzam takie kwestie. Są różne zmienne, o których zresztą wspomniałeś w dalszych wypowiedziach tu jak na przykład pieczęcie, czas jaki zajmie ci dotarcie do miejsca uwzględniając twoją szybkość, kierunek wiatru i gęstość powietrza... (hy).

Co do inicjatywy to taka ogólna zasada w moich grach głosi, że kto szybciej odpisze ma lekką przewagę w inicjatywie. Nie zawsze to ma jednak znaczenie, bo większą wagę przywiązuję do tego co tam się w świecie dzieje.
Cytat:
Napisał Eryk Zobacz post
To trochę utrudni grę, bo będziemy się wzajemnie blokowali, albo się powybijamy.
Cytat:
Napisał Eryk Zobacz post
Przepraszam jeśli za bardzo marudzę, ale chciałem tylko się podzielić takimi spostrzeżeniami.
Po to jest ten temat. Między innymi.
Cytat:
Napisał BoYos Zobacz post
Nie mam jak Ci pomoc na dole, gdyz jak Anonim napisal "praktycznie nic nie widac", wiec walka na dole moim charem to samobojstwo z dwoch powodow:

1) Jak zaczne uzywac ognia, to moge (z tego co zrozumialem, wiekszosc tam jest rzeczy jest z lodu) uszkodzic podpory i cala konstrukcja zwali sie nam na plecy

2) Podusimy sie od czadu (z tego co zrozumialem, to zamknieta przestrzen)

Duzo lepiej jest zebym wybil nim droge na zewnatrz. Mysle ze uzycie we 2 jutsu tak jak z Erykiem bedzie lepszym pomyslem, bo gdyby ktoremus z nas (ktokolwiek 1 zaatakuje) sie nie udalo to stracilibysmy ture na wydostanie sie. A tak, mamy niemalze 100% pewnosci, ze wyjdziemy.

Oczywiscie w teorii.
Brzmi logicznie, ale jak to będzie w praktyce to zobaczymy w odpisie.
 
Anonim jest offline