Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-03-2015, 18:42   #16
Saverock
 
Saverock's Avatar
 
Reputacja: 1 Saverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemu
Cytat:
Napisał psionik Zobacz post
Kilka pytań:
1. Co z Polską?
2. Mury otaczają poszczególne miasta, więc między miastami grasują demony?
3. Jak wygląda podróż/świat poza miastami? Jak dużo jest demonów?
4. Co z arsenałem nuklearnym?

1. Istnieje. Dobrze na pewno się nie ma, bo nie znajduje się tam żadne miasto za murem. Ludzie tam raczej wędrują i próbują przeżyć. Niektórzy mogli dowiedzieć się o miastach i do nich zmierzają, a inni chowają się po prostu, gdzie mogą.
2. Tak, poza murami można natknąć się na mniej bądź bardziej liczne demony. Najwięcej ich jest wśród ruin większych miast.
3. Opustoszały. Dzikich zwierząt nie ma. Roślinność przerzedzona, ale raczej normalna. Podróż polega na badaniu terenu. Wyszukiwanie punktów z których da się obserwować możliwie największy obszar. A jeśli nie chce się ryzykować, to unikanie ruin miast, miasteczek.
4. Pozostał. Zanim podjęto decyzję o jego użyciu było za późno.

Cytat:
Napisał Bachal Zobacz post
Z mojej strony pyttanie, jaka częstotliwosc gdoca?
Nie chcę, żeby doc przedłużaj kolejki, więc raczej gracze powinni tam często zaglądać. Dobrze byłoby się też próbować dogadać, aby zebrać się razem, gdy będzie do przeprowadzenia walka, czy dłuższy dialog. Raz dziennie wydaje mi się minimum, gdy rozgrywa się akcja.
 
__________________
Cóż może zmienić naturę człowieka?
Saverock jest offline