Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-03-2015, 11:57   #10
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Czytam tu komentarze i posta w sesji i muszę przyznać, że trochę nie kumam co dalej :P

W sensie że wcześniej napisałeś, że w następnym moim odpisie chcesz skoczyć kilka lat do przodu i już "wskoczyć na tory" czyli pchnąć BG w akcję, zostawiając za sobą mroczne czasy. Zaś z posta wyżej wynika, (przynajmniej dla mnie), że chcesz jeszcze chwilę zatrzymać się na Stacji I i pogłębić sprawę z nałogiem/grzechem postaci.

Nie jest to krytyka tylko mała niejasność, którą chciałabym wyjaśnić, zanim zacznę pisać

PS: Pamiętaj też o tym, że MG bezlitośnie wykorzysta wszystko, co napisałeś w poście, więc nie zdziw się, jak bohater dostanie ode mnie jakieś cechy/historie, których sam nie przewidziałeś, a mi wydawały się odpowiednie ;p
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline