Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-03-2015, 12:58   #25
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Saverock Zobacz post



Nie chcę, żeby doc przedłużaj kolejki, więc raczej gracze powinni tam często zaglądać. Dobrze byłoby się też próbować dogadać, aby zebrać się razem, gdy będzie do przeprowadzenia walka, czy dłuższy dialog. Raz dziennie wydaje mi się minimum, gdy rozgrywa się akcja.
Czyli będzie to sesja intensywnie Gdockowa ? To ja podziękuje mam już dwie takie sesje i trzeciej nie dam już rady :P denerwują mnie ściany tekstu i ta potrzeba kopiowania.

Liczyłem na to że to będzie sesja forumowa z odpisami raz na tydzień ale jeżeli mają być codzienne wizyty na Docku ustalanie godziny na dialogi dla wszystkich to ja nie dam rady. Próbowałem wziąć udział w takiej sesji i skończyło się na tym że wypadłem po pierwszej kolejce

Nie chcę nikomu zawracać głowy, widzę że masz dużo chętnych. Jakby Dock był nieobowiązkowy to może bym zagrał ale to wtedy osoby z docka byłby niezadowolone. Sesja brzmi fajnie ale widzę że masz dość chętnych a nie chcę się znów męczyć z dockiem :\

W każdym razie życzę wszystkim miłej zabawy
 
Brilchan jest offline