Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-03-2015, 17:56   #27
Saverock
 
Saverock's Avatar
 
Reputacja: 1 Saverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemu
@Raist

Ubiór raczej nie ma specjalnie znaczenia. Nie będę bawił się w coś w stylu "Masz buty na obcasach? właśnie jeden obcas się złamał, tracisz równowagę i wpadasz w paszczę demona". Jakaś ochrona przed deszczem na pewno się przyda, bo jest jesień. Klimat raczej się nie zmienił. Może nieznaczne ocieplenie, ale nie o 10 stopni, raczej o 2-3, ale to nic niezwykłego chyba.

Pisałem, że zwierzęta pod wpływem skazy umierają albo zamieniają się w demony? Chyba gdzieś tak pisałem. Takie demoniczne zwierzęta można ubić i zjeść. Bądźmy szczerzy, skoro skaza nie zabiła was do tej pory, to raczej już tego nie zrobi. A poza tym, to w trakcie wizyty za murem można kupić większe zapasy na jakiś czas. Nie wiem, czy jakieś jedzenie z puszki na przykład jest wstanie być do zjedzenia po 3 latach, ale jeśli tak, to w opustoszałych miastach można coś znaleźć.

Nie, prowadzić swój pojazd potrafi każdy w stopniu dobrym. Póki nie jest to coś w stylu "jadę nad przepaścią, kierując jedną ręką, a drugą trzymam broń i strzelam" to każdy posiada jako skill darmowy.

Jak kto woli. Sam będę pewnie używał w sesji różnych grafik, a nie tylko rysowanych, tylko zdjęć, tylko z gier itd.

@Brilchan szkoda, że ten doc cię zniechęcił. Ale dzięki za przysłanie tamtego artykułu i dobrej zabawy w innych sesjach

EDIT: Dwie z trzech kart, które są kompletne, bądź częściowe, zostały przysłane w docu. I tak pomyślałem, że będzie to wygodne, bo doc pozostanie w pamięci wyszukiwarki i nie będę musiał nigdzie tego kopiować, czy za każdym razem szukać wiadomości z kartą. Dlatego jeśli to nie problem, proszę osoby, by wysyłały swoje karty w docu.
 
__________________
Cóż może zmienić naturę człowieka?

Ostatnio edytowane przez Saverock : 16-03-2015 o 18:01.
Saverock jest offline