Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-03-2015, 20:27   #29
Saverock
 
Saverock's Avatar
 
Reputacja: 1 Saverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemu
Cytat:
Napisał Vilir Zobacz post
To ja jeszcze kilka pytań dorzucę

Są demony, które w jakiś sposób władają ogniem albo innymi żywiołami?
Czy broń może się zaciąć albo w motorze coś popsuć, czy zakładasz, że wszystko w sesji od początku do końca będzie w świetnym stanie?
Łatwo jest spotkać Łowców, czy raczej takie konfrontacje się nie zdarzają?
Jak nastawieni są do siebie łowcy? Chodzi mi o to czy przy takim spotkaniu starają się sobie nawzajem pomóc i np. dzielą się lekarstwami, czy też są do siebie wrogo nastawieni i zdarzają się miedzy nimi walki o jedzenie, broń itp.

Najpóźniej w czwartek wyślę KP, a koncept to powinieneś dostać nawet dzisiaj

Zdarzają się. Nazwałbym ich księciami piekieł, jest ich paru i każdy włada jednym żywiołem. Jakiś ogniem, inny ziemię, czy powietrzem itd. To są te najbardziej inteligentne demony.

Nie będę wam aż ta uprzykrzał życia, demony same to zrobią.

To w dużej mierze zależy od kwestii indywidualnych. Raczej sobie pomagają. Jeśli w danej chwili nie potrzebują leków, a inny łowca ich potrzebuje, to się podzielą. Większość uważa, że mają większe problemy niż waśnie między sobą i rzadko dochodzi do walki.
 
__________________
Cóż może zmienić naturę człowieka?
Saverock jest offline