Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2015, 09:12   #23
Raist2
 
Raist2's Avatar
 
Reputacja: 1 Raist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputację
Kwestia jest taka, jak gracz wykorzysta tą swoją moc. Wiem że mrugnięciem oka można burzyć budynki razem ze swoimi współgraczami, ale tak, wilkołak przyjmie to na klatę, połamane kończyny zrosną mu się szybciutko i z gruzu się otrzepie, wampir to wyparuje, mumia z tego co wiem jest jeszcze wytrzymalsza niż ta dwójka, duch nie materialny, a o reszcie nic nie wiem. Poza tym, te co większe "czary" mają automatycznie większy st, nie zapominajmy że Gobelin broni się przed zmianami, jest (o ile mię pamięć nie myli) przecież jakiś sabat wiedźm które od n lat (chyba w setkach już liczonych) próbują zgasić słońce, i za każdym razem im się to nie udaje. Mag nie ma szans z wampirem nie mówiąc już o wilkołaku, jeśli nie spodziewa się ataku, a w mechanice rusza się po nich, wilkołak do skoczy i rozszarpie, wampir też by dał radę ale po co, lepiej zdominować maga, wilkołaki mogą przyzwać duchy, z którymi mag może zapomnieć o wygranej. No i nie zapominajmy o paradoksie....

I nie zapominajmy o założeniu sesji, mamy być tymi co scalają wszystkie te światy, nie możemy zabić od tak wszystkich nie należących do naszego "gatunku".

Po prostu wiele zależy od tego czy gracz chce popsuć innym graczom zabawę i ich wszystkich spopielić od razu, o ile mu się uda.
 

Ostatnio edytowane przez Raist2 : 17-03-2015 o 09:15.
Raist2 jest offline