Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2015, 10:16   #24
Seachmall
 
Seachmall's Avatar
 
Reputacja: 1 Seachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputacjęSeachmall ma wspaniałą reputację
@Raist2
Widzisz tu jest problem.
Mag w porównaniu do pozostałych członków WoD'a jest niebywale potężny z kilku powodów. Jednym z nich jest fakt, że jego sfery magii nie mają określonego działania.
Wampir, który ma 2 kropki w... powiedzmy Auspexie potrafi zobaczyć aurę istoty i określić coś pod tym względem.
Mag z dwiema kropkami w entropii, potrafi zmanipulować prawdopodobieństwo, że kula którą w niego wystrzeliłeś, odbije się od ściany i wbije ci w łeb.
Moc Maga jest ograniczona tylko przez dwie rzeczy: Wyobraźnie gracza i to na co pozwoli MG a to przeważnie oznacza sporo kłócenia się.
Chciałem też zwrócić uwagę, że NAJWIĘKSZYM zagrożeniem, na porządku dziennym, dla supernaturali jest Technokracja, czyli Magowie.

-2- chodziło o to, że Mag... no jeżeli został by zatrudniony do załatwiania kłopotów, to na ogół reszta drużyny służyłaby do osłaniania go.

Wampir biega po mieście, mordując wszystko po drodze? Proszę bardzo, mam miniaturowe słońce w ręce.
Wilkołak skacze z dachu na dach w formie bitewnej, "Jakie jest prawdopodobieństwo, że chybi i skręci sobie kark?"

Mag ma słabości oczywiście, między innymi nie ugięte Status Quo. Nie jestem jednak pewny, czy tyczy się to Wampirów, Wilkołaków itp. które według Status Quo istnieć nie powinny.
 
__________________
Mother always said: Don't lose!
Seachmall jest offline