Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2015, 10:16   #25
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Po prostu wiele zależy od tego czy gracz chce popsuć innym graczom zabawę i ich wszystkich spopielić od razu, o ile mu się uda.
Grałem z Mikiem i to zarówno tu jak na innym forum i mogę śmiało powiedzieć że on by sobie z takim psujem poradził. Nie jest przy tym MG złośliwym ale postępującym logicznie i konsekwentnie więc z pewnością wymyśliłby taką sytuacje w której ów mag by sobie nie poradził i potrzebował pomocy innych.

Także 2 nie zgadzam się z tobą zupełnie. Jak mówi przysłowie gdzie wrogów kupa tam i hercules pupa :P (parafrazowane żeby nie było pretensji o przekleństwa :P) a MG jest na tyle doświadczony że z pewnością przewidział co gracze mogliby zrobić z daną możliwością. A po za tym jest zawsze złota zasada Mistrz ma zawsze racje i może powiedzieć "nie rób tego bo zepsujesz innym zabawę" albo rozwiązać problem paradoksem czy tym że NPC skupią się na tej postaci bo jest najgroźniejsza i reszta BG będzie musiała wszechmocnemu magowi ratować skórę.

OK wracam do meritum sprawy bo mam wrażenie że robię offtopa

Jak długa powinna być historia ? Mam luźny koncept młodego wilkołaka który uciekł z domu dziecka i podczas pierwszej przemiany zabił dwóch gliniarzy. Nie miałby jeszcze totemu ale miałby powiązanie z Pomiotami Fenrisa poprzez ducha przodka który go nawiedza. Problem w tym że Pomioty są raczej rasistami i nie przyjąłby Ahrouna w swoje szeregi.

Z drugiej strony Szara mogłaby go przyjąć żeby przypodobać się Adrianowi. Przeszłaby taka postać ? Jeżeli tak to siadam do pisania karty.

Aha, i tu kolejne pytanie w jakiej formie chcesz kartę ? Na myth Wavers w Gdocku czy może po prostu na PW ?
 
Brilchan jest offline