Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2015, 10:23   #22
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Czy Dym ma jeden z tych zwojów ze znacznikami ? Bo jeżeli tak to wydaje mi się że to dobre miejsce żeby jeden postawić i wysłać do szefostwa swój raport. Napiszę posta z założeniem że wszyscy się nimi podzieliliśmy po równo a jak się okaże że nie to najwyżej zedytuje\ skasuje posta.

EDIT: Jest post Kakashi chciał żebyśmy stawiali znaczniki i wysłali raporty co jakieś czas więc Dym skorzystał z okazji że nic go nie próbuje zabić i spełnił rozkaz Hokagę

Cytat:
aż mi się przypomniała profesja "porywacz zwłok" z warhammera
Porywacz Zwłok Strikes once more! Fajnie by było jakby dało się dołożyć do zwoju zwłoki zwykłego Yeti, to co zostanie z tej gałki ocznej na niby nóżkach i zwłoki jakiegoś wrogiego nijna bo chyba są tam jakieś w leżu stwora z tego co zrozumiałem
 

Ostatnio edytowane przez Brilchan : 17-03-2015 o 11:01.
Brilchan jest offline