Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2015, 11:11   #27
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Cytat:
Bril, o czym Ty takie farmazony prawisz? Pomioty Fenrisa nie przyjęłyby Ahrouna? Przecież dla nich to najbardziej ceniony Patronat,

Eleishar Jak tworzyłem tą postać do innej sesji w której w końcu nie zagrałem to mi mistrzyni i osoba która pomagała tworzyć kartę tłumaczyli że Pomioty nie przyjąłby do siebie młodego wilka który wychował się pośród ludzi. Że niby nie czysty skoro został porzucony czy takie coś :P

Namawiali mnie żebym dołączył do jakieś grupy nomadów co dużo podróżują i widzą duchy czy coś takiego. Nie wiem ja bardzo mało Wilkołaka system znam, może to była ich wizja świata ? A może to dlatego że tamta gra była według tych uproszczonych zasad do LARPÓW the mind's eye Theatre? Ja tylko powtarzam co mi powiedzieli. Zgubiłem PDF z podręcznikiem a jak czytałem opisy klanów na wiki to już w ogóle się pogubiłem :P

Cytat:
I jeszcze jedno, chyba to Ci się pomieszało z nWoDem. W oWoDzie nie wybierasz plemienia, tylko masz je nadane z racji pochodzenia swojego, choć można plemię rytualnie zmienić (geneza wielu Czarnych Furii to uciekinierki z Pomiotu Fenrisa)
Aha. możliwe że mi się pomieszało ja chciałem tak zrobić że postać jest sierotą która dorastała w wyjątkowo paskudnym domu dziecka. Ale całe życie miał sny o wikingach wielkich bitwach itp.
 
Brilchan jest offline