Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2015, 11:29   #28
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Eh, masakra. "Wygrywanie erpegów" w pełnej krasie... i mentalność dzieciaka z piaskownicy pt. "mam większe grabki, więc jestem bardziej cool i w ogóle was wszystkich zownuję"...

Czekam na sesję WoD'a w której będą normalne postacie i normalni gracze, bez ciągłego fanwank na temat "kanoniczności" i "fajności" tego i owego... i bez podejścia pt. "muszę być najbardziej awesome/potężny/dziwaczny, żeby gra miała sens".

Fanboje i fangirle oWoD'a są gorsi niż fanatycy Młotka ;<

Powodzenia Mike! Sesja ma potencjał (galeria NPCów jest świetna!), ale ja sobie chyba odpuszczę...
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!

Ostatnio edytowane przez Autumm : 17-03-2015 o 11:37.
Autumm jest offline