Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2015, 15:18   #150
Sesjator
 
Sesjator's Avatar
 
Reputacja: 1 Sesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodzeSesjator jest na bardzo dobrej drodze
Komunikator: Skype, TS, może być także tekstowy.
System RPG: Mam pomysł na sesję w autorskim uniwersum o intrygowaniu, politykowaniu itp. (może czasami przypominać grę o tron).
Ilość graczy/mg: Szukam.. obojętnie ilu graczy, acz od 3 do 6 to liczba najbardziej optymalna, solówka zawsze może być, tylko pytanie, czy to nie będzie nudne ?
Dodatkowe informacje: Mam 14 i jeszcze nie przeszedłem mutacji (co nie znaczy, że kiedyś jej nie przejdę ) Jako MG nie jestem uparty, ale potrafię uśmiercić postać gracza, jeśli będzie chciał zgrywać Boga, albo będzie po prostu mało ostrożny. Oczywiście, potrafiłbym to złagodzić w przypadku początkujących graczy.
Kontakt: Wiadomość na pw, jeśli macie mojego Skype to możecie też tam napisać. Na e-mail raczej nie wchodzę.

Zamknięta
 

Ostatnio edytowane przez Sesjator : 02-05-2015 o 10:19.
Sesjator jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem