Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2015, 15:20   #42
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Cytat:
Twoja kotka wcale nie był nieprzydatna! Dwa razy ostrzegła resztę postaci przed zagrożeniem, dogadała się z Satyrem a jakby nam MG nie zniknął to pewnie by wyciągała mojego stukniętego wampira z Umbry
Pomyliłeś trzy rzeczy: 1) to była postać Nimitz 2) pisałam o innej sesji (prowadzonej przez Tego-Którego-Imię-Litościwie-Przemilczę a NIE Wojana) 3) to był zmiennokształtny, a nie ghoul

Cytat:
To ostatnie to o mojej postaci.
Nie. Zaglądam niemal do każdej wodowej sesji na foro i cały czas biorą w nich udział mniej-więcej te same osoby... z mniej więcej tymi samymi, oklepanymi pomysłami na "super badassów". Ale jak widać strzał był celny, więc obserwacja jest prawidłowa

Cytat:
Popieram ostatnio nam się fajnie grało
Jak MG opublikuje listę ew. graczy, to pomyślę. Ostatnio ważniejsi dla mnie niż BG są gracze, z którymi gram (tak, zrobiłam się stara i wygodnicka) Póki co, domniemany skład nie zachwyca... nawet pod względem umiejętności posługiwania się j. polskim, o innych rzeczach (np. redagowanie postów) nie wspominając. Niestety.
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!

Ostatnio edytowane przez Autumm : 17-03-2015 o 15:30.
Autumm jest offline