Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-03-2015, 16:56   #23
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Vilir Zobacz post
Czy Earth Release: Rock Shelter uda mi się objąć Kenzo, Kise i Hisakiego?
Tak, ale zastanów się czy ma być z dachem czy nie, czy ma mieć jakieś otwory czy nie. I w jakim kształcie - domyślnie bańka.

Cytat:
Napisał Brilchan Zobacz post
Czy Dym ma jeden z tych zwojów ze znacznikami ? Bo jeżeli tak to wydaje mi się że to dobre miejsce żeby jeden postawić i wysłać do szefostwa swój raport. Napiszę posta z założeniem że wszyscy się nimi podzieliliśmy po równo a jak się okaże że nie to najwyżej zedytuje\ skasuje posta.

EDIT: Jest post Kakashi chciał żebyśmy stawiali znaczniki i wysłali raporty co jakieś czas więc Dym skorzystał z okazji że nic go nie próbuje zabić i spełnił rozkaz Hokagę

Porywacz Zwłok Strikes once more! Fajnie by było jakby dało się dołożyć do zwoju zwłoki zwykłego Yeti, to co zostanie z tej gałki ocznej na niby nóżkach i zwłoki jakiegoś wrogiego nijna bo chyba są tam jakieś w leżu stwora z tego co zrozumiałem
Ma. Po cztery na wysyłanie raportów i jeden żeby robić znacznik miejsca jakby ktoś chciał się przeteleportować.
 
Anonim jest offline