Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-03-2007, 20:50   #118
Tammo
 
Reputacja: 1 Tammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputacjęTammo ma wspaniałą reputację
W moim poście postarałem się podsumować co i jak. Dodatkowo, mam gromadę pytań do Solfelina, bo wchodzi mu już w nawyk ignorowanie ich, kiedy jako deklaracje lądują w moich postach. Spiszę więc tu i te już zadane, i te zadawane po raz pierwszy:

1) Co mam przy sobie? Mam coś w kieszeni? Mój krzyżyk nadal jest przy mnie?
2) W pokoju jest kanapa i krzesło, rysunek na suficie i okno. Jedno okno? Więcej? Są zakratowane? Są otwieralne? Jak duże mają fragmenty, są podwójne, czy pojedyncze, czy mają okiennice? A framugi okienne, są może środkowe podpory? Zwykła framuga okienna to prostokąt, w którym, jak drzwi, zamyka się i otwiera okna. Czasem, zwłaszcza w starszym budownictwie, zdarzało się jednak, że na środku prostokąta była podpora.
3) Czy w końcu mam sznur i opaskę, czy nie? Byłem związany, czy nie?
4) Jakie jest to krzesło? Drewniane nogi? Metalowe? Czy mógłbym ew. zrzucić tam na dół krzesło i/lub kanapę?
5) Czy zrobienie kołków z nóg krzesła wchodzi w rachubę?
 
__________________
Zamiast PW poślij proszę maila. Stare sesje:
Dwanaście Masek - kampania w świecie Legendy Pięciu Kręgów, realia 1 edycji
Shiro Tengu
Kosaten Shiro
Tammo jest offline