Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-03-2015, 17:39   #30
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Cytat:
U mnie zawsze jest coś osobistego, jeśli tylko historia daje takie zahaczki i zmieszczą się w fabule
Wydaje mi się, że nie do końca o to może chodzić Wypowiem się, bo mam nadzieję na to samo co Ryald - to nie jakieś wątki z historii postaci, które wymagają "rozwiązania" (czyli są "paliwem fabularnym) tylko slice of life - kawałek z życia postaci, niekoniecznie związany z jakimś konfliktem. czyli na przykład wspólny piknik, rozmowa/przedywanie z rodziną, randka/romans, hobby, "dzień z życia", budowa domu/sadzenie drzewa etc. - coś co pozwala definiować bohatera poza typowym "hero stuff" i wpasowuje go w świat gry na poziomie interakcji BNami, lokacją czy między sobą.

Czyli takie "sidequesty" robione tylko dla przyjemności gry, inaczej mówiąc "leniwe" tury
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline