Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-03-2015, 23:23   #33
Warlock
Konto usunięte
 
Warlock's Avatar
 
Reputacja: 1 Warlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputacjęWarlock ma wspaniałą reputację
A ja widzę życie mojego najemnika w ten sposób:

Siedzę sobie w pokoju gościnnym przy kominku, gram w karty i rozmawiam z innymi najemnikami przy okazji paląc dobre, stare ziele królewskie z mojej ręcznie struganej fajki. Czasem wyskoczę sobie na małe korzenne piwo do karczmy i obiję mordy paru pijakom co się dobierali do urokliwej kelnerki... No i tak leniwie płynie czas, gdy nie ma zleceń.

A gdy one się pojawią to wskakuję w stare, znoszone spodnie, zabieram ze sobą plecak podróżny oraz niezbędne w pracy narzędzia (czyt. topór, łuk), po czym wybieram się na małe polowanie z resztą doświadczonych w boju najemników.

Przy okazji warto pomyśleć o możliwości rozwoju tej gildii, która z biegiem czasu i wraz z pomyślnie zakończonymi wyprawami będzie się rozrastać. Zostanie otoczona murem, w zbrojowni dostępny będzie lepszy ekwipunek itp.

Nie wiem gdzie chciałabyś umieścić siedzibę najemników, ale polecam małe miasta/duże wsie, bo wtedy te wszystkie wydarzenia i czyny mają wydźwięk lokalny. Gdy najemnicy zrobią coś źle lub dobrze to wszyscy o tym usłyszą i odpowiednio zareagują, a jeśli gobliny czy inne paskudztwa zaatakują to mieszczanie będą szukać schronienia w siedzibie najemników - takie małe urozmaicenie zabawy.
 
Warlock jest offline