Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-03-2015, 20:00   #36
Anonim
 
Reputacja: 1 Anonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputacjęAnonim ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał BoYos Zobacz post
To w końcu przytomny czy nieprzytomny bo trololol. Może jakaś mapka dla ułatwienia na szybkiego?
Eee? Nic takiego nie ma w twoim odpisie. Jak czytasz cudze odpisy to nie moja wina, że ci się myli. Oczywiście, że Kise jest przytomny - jest na skraju zamrożonego jeziora...
Cytat:
Napisał Aramin Zobacz post
Właśnie mi też to się nie zgadza :P To w końcu przytomny, czy nieprzytomny ?
Eee? Nic takiego nie ma w twoim odpisie. Jak czytasz cudze odpisy to nie moja wina, że ci się myli. Oczywiście, że Kise jest nieprzytomny - leży w wejściu (stworzonym przez cios Kenza) w bunkrze Katsa po tym jak spojrzał Oku w oko...
Cytat:
Napisał Eryk Zobacz post
Albo lepiej od razu dawać graczom statusy przy nicku dla ułatwienia? Nieprzytomny/ranny/ogłuszony/genjutsu itp?
Wystarczy czytać odpis, który jest skierowany do twojej postaci i te o których wyraźnie jest mowa, żeby przeczytać cudze odpisy. Krótki kurs:

Cytat:
Lotos:
[odpis dla Lotosa z punktu widzenia Lotosa]


Lotos, Kenzo:
[odpis dla Lotosa i Kenza z punktu widzenia Lotosa i Kenzo]


Lotos (i Kenzo):
[odpis dla Lotosa i Kenza z punktu widzenia Lotosa]


Lotos:
Widzisz co tam u Kenza. [odpis dla Lotosa z odesłaniem, żeby przeczytać odpis Kenza]
Ogółem jak czytacie odpisy wszystkich to może wam się popieprzyć, bo z różnych punktów widzenia sytuacja może być zupełnie różna. Na przykład jak jest walka z użyciem genjutsu to może być tak, że jedna postać jest pod wpływem genjutsu, a druga nie. Nawet jeżeli czujecie, że kumpel z drużyny to BN a gracz kontroluje przecież inną postać to może być tak, że jest na odwrót: ten co się szwęda z tobą to jest prawdziwa postać, a gracz gra postacią w genjutsu.

 
Anonim jest offline