Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2015, 20:41   #33
Sayane
 
Sayane's Avatar
 
Reputacja: 1 Sayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputacjęSayane ma wspaniałą reputację
Lightbulb

@Atumm, tym razem nie trzeba, wiosna idzie

@ Redka, Warlock - normalnie nie forsuję, ale tu raczej przydałaby się duża różnorodność profesji, więc bardzo możliwe, że będziecie sobie robić konkurencję, podobnie jak druidzi-tropiciele; podwójnie tym bardziej, gdyż póki co nie wielu chętnych na tanki. Tak że Warlock - może jednak ten bard, tyle że zrobiony na zlodzieja?

@ Draugdin, a Ty mi coś kiedyś przysłałeś? BTW myślisz, że dogadamy się na linii gracz-MG, skoro żremy się jako gracze? O.o

@ goorn, poszło PW. Ja jestem chomik, wszystkie karty trzymam (aczkolwiek nie napiszę jak nazwałam folder )

Co do terminu, bo dostaję spanikowane PW, które zapychają mi skrzynkę Bez obaw - mój czas też nie jest z gumy i wcześniej niż w niedzielę nie zacznę ogarniać przysłanych kart - jesli w ogóle jakieś do tego czasu dotrą.
To zasadniczo nie wyścig "kto pierwszy", tylko "kto lepszy" Chyba tylko Autumm potrafi chyba zrobić w godzinę kartę, którą wezmę od przyłożenia (aczkolwiek i to nie zawsze ). Po prostu chciałam postawić sprawę uczciwiej, bo zawsze mnie gniecie, że w czasie długich rekrutek siłą rzeczy w pewnym momencie z otrzymanych kart klaruje mi się fajna drużyna - i karty nadesłane pod koniec rzadko zmieniają jej skład. Więc czuję się potem nie fair w stosunku do osób, które inwestują czas i wysiłek bo jeszcze jest czas do zakończenia rekrutacji, podczas gdy ja już mam jakąś wstępną "wizję". Dlatego tutaj chciałam tego uniknąć, a chyba zasiałam niepotrzebną panikę. Poza tym początkujący mają czas do piątku, a zgodnie z zapowiedzią ich wezmę priorytetowo.
Tak że piszę jasno: do niedzieli na pewno nie wybiorę nawet przedwstępnego składu
 
Sayane jest offline