Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-03-2015, 09:59   #5
Raist2
 
Raist2's Avatar
 
Reputacja: 1 Raist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputację
Ja aż tak nie poszaleje z długością (leń).
Wygląd...... słaby jestem z opisywania wyglądu więc zobaczycie go na avku.

To co wiadomo: Marcus, wśród wilków nazywany Wyjący-Wśród-Owiec, oficjalnie nie udziela się "politycznie", jest chamski, gburowaty, robi to na co ma ochotę. Bywalcy klubów/koncertów undergroundowych mogą go znać z koncertów solo, a także jako gitarzystę do wynajęcia. Jego umiejętności wokalne są na miłym dla ucha poziomie, a zdolności gry na gitarze są wręcz legendarne. Na wszystkie tego typu koncerty albo przychodzi na piechotę, albo używa komunikacji miejskiej, zresztą wszędzie tak podróżuje. Detektywi i powiązani z prawem mogą wiedzieć że w młodszej młodości był niejednokrotnie notowany, najczęściej za bójki.

Chyba tyle.

Oczywiście ja też pozdrawiam i życzę.

EDIT: Jedyną znaną formą kontaktu z Marcusem jest telefon na korytarzu jego bloku, lub pytanie się o niego w jego ulubionym klubie, oddalonym o kilka przecznic od jego mieszkania, "Nowe Genesis" gdzie najczęściej można go usłyszeć.
 

Ostatnio edytowane przez Raist2 : 26-03-2015 o 13:21.
Raist2 jest offline