Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2015, 01:24   #11
Leoncoeur
 
Leoncoeur's Avatar
 
Reputacja: 1 Leoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputację
- Czy z dupy czy nie z dupy, śmierdzi tak samo. - Chris wyciągnął z kieszeni kurtki papierosa i zapalił jakby wspierał młodego 'wilka' nie tylko w sprawach dotyczących raka płuc. Jak również Clarke'a.

Zamknął ostentacyjnie teczkę dając znak, że sprawa godzilli-masturbatora jest (albo będzie) załatwiona.
- Dopiero co ten szczurzy popierdoleniec prawie rozwalił w drzazgi szpital. Sookie nie wypadła z interesu tylko dlatego, że Alfa zrobiła w ostatnim momencie kopalnię szczuroburgerów... Bez urazy. - ostatnie skierowane było do Molly.

- Kingston ma dług wdzięczności i jest inteligentna. Więzienie Furii i ryzykowanie odwetu za porwanie wilczycy bo Szczeniak się zakochał, a związek to mezalians niefajny dla rodziców? Kogoś tu pojebało. Albo Kingston, albo kogoś innego. Abo mnie, że widzę w tym bullshit. Ok, ok, ostatnie najbardziej prawdopodobne, ale pierwsze chyba najmniej. - zaciągnął się dymem z lekkim uśmiechem.

- Z jednej strony mamy iść do chatki Kojota i dusić się w kilku pokojach by pracować nad przepychankami między różnymi grupami osób ludzkich inaczej, z drugiej mamy ryzykować starcia z Changelingami. Ta kuweta smierdzi mocniej niż w moim własnym pokoju, a używam jej nierzadko. - Zażartował, starając się rozładować napięcie dość mocno postawionej sprawy.

- Wiem jak to działa i nie widzę problemu. Adrian mówi - my robimy, nie podważam, nie dyskutuję. Ale chciałbym iść do szpitala ze świadomością, że jest w tym cel, a nie że ktoś mnie wpuszcza w szambo. Czemu uważacie że ta sunia jest u Sookie Ada?
 
__________________
"Soft kitty, warm kitty, little ball of fur...
Happy kitty, creepy kitty, pur, pur, pur."

"za (...) działanie na szkodę forum, trzęsienie ziemi, gradobicie i koklusz!"

Ostatnio edytowane przez Leoncoeur : 27-03-2015 o 22:19.
Leoncoeur jest offline