Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2015, 12:22   #14
Halfdan
 
Halfdan's Avatar
 
Reputacja: 1 Halfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skałHalfdan jest jak klejnot wśród skał
- Mylisz się czarna furio, z oszukiwaniem natury mam jak najwięcej wspólnego. Ale nie o to pytałam, a ty wymigujesz się od odpowiedzi. Czy młoda miała powody żeby uciec? Mam wrażenie że czegoś nam nie mówisz. I tak się tego dowiemy jak już ją odnajdziemy, możesz nam tylko oszczędzić trochę czasu. Sprawa jest śliska, gdyż potencjalnie to zleceniodawca może być winny. Dlatego lepiej powiedz nam o co naprawdę chodzi tu i teraz, by nie było niedomówień i oskarżeń o węszenie i szpiegowanie w złym miejscu. No i podobno nam się spieszy, a jak widać niektórzy z nas już aż się palą do działania! Powiedz, ja wbrew pozorom nie gryzę - Gillian uśmiechnęła się pokazując zęby. Nie było tam kłów - Może być na ucho.
 
Halfdan jest offline