Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2015, 15:11   #18
Leoncoeur
 
Leoncoeur's Avatar
 
Reputacja: 1 Leoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputacjęLeoncoeur ma wspaniałą reputację
Chris pełnym politowania uśmiechem obrzucił szczurzycę kierującą się do wyjścia. Takie indywidua jak "śmieciarze" były przyzwyczajone do pomiatania sobą, a kilkoro zgromadzonych przy stole było nowymi w mieście i Adrian mógł celować w pokazywaniu im ich miejsca wymagając bezrefleksyjne posłuszeństwo rozkazom. Kotołak i tak mile się zaskoczył widząc ile osób jednak żąda odpowiedzi zamiast zrywać się od stołu i gnać gdzieś na jedno słowo Adriana.
Chris wychował się w Miami, jako bastet budował swoją pozycję jeszcze wtedy gdy Adrian kłaniał się Pastorowi, księciu tego miasta. Choć mizerną w porównaniu do tuzów, to jednak miał w Miami pewną pozycję, szkodziłoby jego opinii jakby z radosnym miauczeniem rzucał się bez dyskusji wszędzie tam gdzie 'jaśnie panu wilkowi' zachce się posłać znanego z niezależności kota.

Kiwnął jednak głową Adzie i Adrianowi jakby wyjaśnienia Ady dające mglistą linię łączącą 'młodą parę' z dr Kingston wystarczyły mu w pełni za wytłumaczenie.

- Myszka ma trochę racji - leniwym ruchem wskazał oddalającą się Molly. - A mi na razie więcej nie trzeba.
Przez chwilę szukał czegoś o co mógłby zgasić peta, nie chciał ryzykować gaszenie o stół Adriana. Z grymasem niewielkiego bólu ścisnął żar palcami i schował peta w zaciśniętej pięści.
- Jest jedno ale. Sookie ostatnio jest przewrażliwiona. Ta śmietnikowa menda swym atakiem na szpital wyprowadziła panią doktor z równowagi. Pojedziemy tam całą ferajną bez planu, na rympał, to gotowa coś odpalić i będzie jatka. Dobrze było by obgadać kto idzie do szpitala i jak chcemy to załatwić. Możemy pogadać tu, możemy w melinie Kojota, możemy u mnie, zajedno mi. Jak ktoś ma pomysł jak to zrobić też się dostosuję, znam trochę Kingston, mogę pomóc.
Przygotowany do powstanie potoczył wzrokiem po reszcie.
 
__________________
"Soft kitty, warm kitty, little ball of fur...
Happy kitty, creepy kitty, pur, pur, pur."

"za (...) działanie na szkodę forum, trzęsienie ziemi, gradobicie i koklusz!"

Ostatnio edytowane przez Leoncoeur : 27-03-2015 o 22:19.
Leoncoeur jest offline