Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-04-2007, 18:55   #28
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
Roger John Carlston

- Ależ proszę, możecie sobie tutaj zostać. Niezbyt zależy mi na waszych tyłkach, John's będzie miał niezłą zabawę. Pewnie was zamorduje. Bo "sześciu uczniów zmarło w wyniku zawalenia się budynku" brzmi całkiem nieźle, może jakieś dotacje dostaną na odnowę... W każdym razie na pewno lepiej niż "trójka uciekła".

Przerwał, zaczerpnął powietrza. Wbił swoje spojrzenie w chłopaków, omijając tłuściocha- on i tak pobiegnie za wszystkimi.

- No... No może masz trochę racji...- odezwał się w końcu jeden z nich, gdzieś z kąta pomieszczenia.

- Może mam- odparł Carlston- tak czy inaczej, ja wieję. Jeżeli chcecie, to pamiętajcie o planie. W minutę, dwie- może trzy. A kto zostaje- zobaczymy się po śmierci.

Roger już na nich nie czekał. Odwrócił się od reszty, uchylił klapę i wybiegł. Biegł, biegł i biegł, za jedyny cel obierając sobie kierowanie się tam, gdzie dziewczyna, którą zresztą ledwo już widział...
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline