Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2015, 12:07   #40
Eryk
Banned
 
Reputacja: 1 Eryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodze
Cytat:
Narazie pomysł jest taki, że przebywanie w wersji dymowej nie kosztuje czakry ale i wyłącza jej odzyskiwanie.
Ej, to jest OP! A ja właśnie byłem ciekawy, jak to będzie z Hachimon? Otwarcie każdej bramy zużywa czakrę? Bo umiejętności dobieraliśmy przecież bez konkretnej wiedzy o zużywaniu się czarky, więc teraz się zastanawiam czy niektóre umiejętności nie będą bezsensowne.

Cytat:
Naruto Uzumakim? Kiedy pierwszy raz mieliście z nim styczność? A co uważacie o Uchihach i ostatnim co przeżył masakrę klanu? Który hokage jest waszym ulubionym? Macie jakąś rodzinę? Bliskich?
Mamy to pisać w sesji jako przemyślenia? Jeśli tak, to wkleję tam.

Naruto, mały urwis. Sam chciałbym mieć taką moc... Jego zapalczywość i upartość jest godna podziwu. Chyba każdy o nim słyszał, a mało kto go nie spotkał, bo zawsze wszędzie było go pełno. A i tak najłatwiej było go zdybać u Ichiraku.
Ominęło mnie jakoś całe to zamieszanie z Uchihami. Też wiele bym dał za Sharingana i nie dziwi mnie wcale zazdrość innych, a jednocześnie obawa o taką moc. Oni zdawali się zawsze trzymać z boku. Może to i lepiej że wszystko skończyło się w ten sposób, niż miałoby to kosztować Wioskę znacznie więcej istnień. Ale kto tam wie, co siedzi w głowie shinobi z klanu Uchiha?
Nie mam ulubionego Hokage. Każda Wioska potrzebuje przywódcy, ale ja nigdy nie przywiązywałem wagi do konkretnej osoby.
Zależy mi na sile, prawdziwej, nieokiełznanej mocy. Uwielbiam przypływ adrenaliny i krew gotującą się w żyłach kiedy ruszam do walki!
 
Eryk jest offline