Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2015, 13:17   #4
Saverock
 
Saverock's Avatar
 
Reputacja: 1 Saverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemuSaverock to imię znane każdemu
A, jakbym za dużo literówek popełnił, czy jakichś dziwnych błędów, to przepraszam. Jestem poza domem dzisiaj i pisałem to w trakcie zajęć. A wszystko po to, by moi gracze nie musieli czekać.

Od dzisiaj macie maksymalnie tydzień na odpis. Jeśli szybciej pójdzie, to postaram się odpisać możliwie najszybciej. Jeśli kogoś by interesował kontakt, to jestem zawsze dostępny po 17. Wcześniej siedzę w sklepie od rana. Czasem mogę się spóźnić, ale zwykle po 17 można mnie złapać na gg na przykład.

Tak sobie przypomniałem. Jakby Cao Cao miał wątpliwości, on jest tym mężczyzną przy karetce i pozwoliłem sobie nim trochę pokierować(to wskazanie ręką), mam nadzieję, że to nie problem.
 
__________________
Cóż może zmienić naturę człowieka?

Ostatnio edytowane przez Saverock : 28-03-2015 o 13:19.
Saverock jest offline