Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2015, 13:30   #25
Raist2
 
Raist2's Avatar
 
Reputacja: 1 Raist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputacjęRaist2 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Cattus Zobacz post
Dla mnie nie ma znaczenia czy mojej postaci się coś udało czy nie. Nawet przy porażce moge się dobrze bawić, bo raczej jest ona tylko i wyłącznie moją winą. MG raczej nie tworzy scenariusza bez możliwości rozwiązania go. A może porażka była zaplanowana przez MG od samego początku? Aby dać postaci motywację do odbicia się, pomyślenia w inny sposób i być może w przyszłości pokonania przeszkody na której poległ wcześniej? Byle by się dobrze bawić, bo jak brak w tym przyjemności to po kiego grzyba grać?
Albo wina twoja, albo wina losu że ci się rzut nie powiódł :P Ale święta racja co do reszty, też uważam że nawet nie powodzenie może dać świetną zabawę, a dzięki temu pomimo porażki można wygrać.
 
Raist2 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem