Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2015, 15:12   #26
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cytat:
od jutro pociągnę dialog twojej postaci i dasz go w swoim poście jako retrospekcję, a w kwestii wydarzeń niedzielnych... cóż . To niedziela wiec zostawiam postaci twej inicjatywę. Dasz na PW lub do doca swe plany to je obgadamy i ew. odegramy
To cytat z PW którego ci wysłałem 26-03-2015 o 21:21. Nie wiem co tu jeszcze mógłbym dodać lub wyjaśnić. Mimo wszystko to jest wspomniany w rekrutacji Sandbox... i Co mam pisać ? nie jest pytaniem które powinno w tej sesji paść. A raczej co jeszcz mógłbym pisać.

Tak w ramach podpowiedzi to zacząłeś w pierwszym poście "romantyczną znajomość", były wspomniane przeze kwestie prawne w moim poście poprzednim a dotyczącym twej postaci. W tym wielki meteor uderza w park wywołując chaos !
Akurat twoja postać ( z racji zawodu dziennikarza) może mieć wiele do roboty, wystarczy tylko chcieć.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline