Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-03-2005, 01:02   #10
Hood
 
Reputacja: 1 Hood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłość
To się zmęczy mniej... Proste. Choć i to zależy od siły naciągu łuku oraz zsobów energetycznych nim władającego... Nie rozumiem tylko co to maa wspólnego z tematem?

Poz tym, nie mam zamiaru się spierać - dziś (a aktualnie to wczoraj) jest św. Patryka, zatem niektórzy (czytaj: JA) mogą mieć kłopoty z wyłowieniem myśli z zielonkawego wiru krążącego wokół rozumu, który i tak gdzieś przepadł bez wieści... Masz wszakże prawo nie podobać sobie tego wytworu, a ja mam zezwolenie na uważanie go za ciekawe urozmaicenie, a z uwagi na fakt, że niezależnie od naszych dywagacji ów dodatek i tak obiektywnie istnieje pomiędzy liniami końca naszej czasoprzestrzeni to mam zamiar pogubić się w tym rozważaniu i dojść do wniosku, że to bez sensu jest aby się przekonywać, skoro i tak racja jest zawsze po słusznej stronie, czyli na odwrocie rewersu medalu z boskich igrzysk jakimi jest nasza szkapa...

Reeeeeetyyyy....
 
Hood jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem