Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2015, 22:16   #2
Cattus
 
Cattus's Avatar
 
Reputacja: 1 Cattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputacjęCattus ma wspaniałą reputację
Pisze tu bo skrzynki się zapychają, wiadomości lądują w otchłani, a może inni będą mieli podobne pytania.


Nawet się zaciekawiłem, ale nie znam ani gry, ani świata w którym dzieje się akcja, więc nie wiem z czym to się je i ciężko mi się wczuć, tworząc postać.

Napisz proszę coś o świecie, albo chociaż zadaniu przed którym staniemy. Te warframy mają jakieś dążenia, pragnienia, lęki czy cokolwiek co je pcha do przodu poza rozkazem? Czy interesuje nas jedynie wykonanie zadania? Jak bardzo są "ludzkie" i co to znaczy być warframem, czy Tenno który go nosi? Z czym mierzymy się w tym świecie? Albo przynajmniej co możemy tam napotkać? Ja nie grałem, więc nie mam zielonego pojęcia o co chodzi.

Przejrzałem postacie w wiki, ale musze się przyznać że nic mi to nie powiedziało. Pewnie różnią się tankowością i dpsami ale nic konkretnego tam nie napisano, więc chciałbym żebyś własnymi słowami, w paru zdaniach opisał każdego warframa. Co on może, a czego nie. Jak walczy? Każdy ma jakieś inne moce? A jeśli tak to jakie? Dlaczego każdy z nich jest wyjątkowy? Dlaczego chciałbym wybrać takiego przykładowo excalibura zamiast asha? Mam wybrać po obrazku?

Jak będzie wyglądała mechanika? Co robi "panowanie nad energią"? Ile będę miał HP i jaki będę robił dmg?


Co do moich oczekiwań to nie mam absolutnie żadnych, poza dobrą zabawą. To Ty mi napisz czego moge się po sesji spodziewać. Wiem już że będzie to jakiś sci-fi, ale jaki? O co chodzi ze sposobem poruszania się Tenno? To nie chodzi na dwóch nogach? A ten krótki opis to taki random żeby sprawdzić warsztat, czy ma być to związane z moją postacią? Jak mam powiązać jakąkolwiek planetę z kimś kto nie posiada wspomnień?


Wiem że jest to masa pytań i pewnie jeszcze jakieś wymyśle, ale żeby coś stworzyć potrzebuje obrazu świata i możliwości mojej postaci. Gram Supermanem czy bardziej Samem Fisherem? Nasz oddział będzie jak space marine, czy power rangersi?


Na obecną chwile to chyba tyle.
 
__________________
Our sugar is Yours, friend.
Cattus jest offline