Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2015, 13:19   #93
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Mam prośbę/uwagę/żądanie whatever.

Możemy przyjąć, że TO CO NIE ISTNIEJE W SESJI, NIE ISTNIEJE W OGÓLE?!

Widzę, że niektórzy gracze zaczynają uskuteczniać już "kombinowanie" na PW czy w komentarzach, ustalając pewne fakty poza grą ("ja zrobię tak i tak, a ja w takim razie tak"). Prowadzi to do sytuacji w której osoby spoza takiego "towarzystwa wzajemnej adoracji" są właściwie wykluczone z gry, bo co to za gra jak wszyscy są dogadani?

Also, JAK postać ma się czegoś dowiedzieć, jak nie jest to powiedziane w świecie gry? Telepatia? Pan Jezus z niebies zsyła objawienie? Litości, ja wiem, że niektórzy chcą tu wygrać erpegi, ale miejcie chociaż poszanowanie dla podstawowych praw logiki.

Już widzę taką sytuację - dwie grupy graczy robią jedno zadanie bez kontaktku między sobą, ale każda "magicznie" wie, co robi druga, a nawet co myśli postać, z którą się nie rozmawiało... WTF?!

Myślałam, że tu są poważniejsi gracze, a widzę że PG i cwaniactwo hula w najlepsze.
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline