Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2015, 14:37   #108
Brilchan
 
Brilchan's Avatar
 
Reputacja: 1 Brilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputacjęBrilchan ma wspaniałą reputację
Mi też nie przeszkadza, ustalenia w komentarzach na PW czy przez komunikatory są czymś normalnym jak dla mnie rozumiem że nie wszyscy mają na nie czas i ochotę ale sądząc po opisie to Trash i tak nie jest zbyt socjalna.

Nie widzę problemu jak się ktoś rozpędzi to najwyżej się zedytuje posta. Napisałem w sesji że Bill podąża za resztą do tego klubu co sobie wybiorą zdaje mi się że lepiej do klubu kotołaka pójść bo jest bliżej klinki i wpisany w kartę postaci a Raista jeżeli dobrze zrozumiałem jeszcze nie do końca wszystko z MG obgadał zgadza się?

Jak dla mnie Leoncoeur możesz wrzucać posta z opisem klubu i założeniem że moja postać pójdzie tam za twoją
 
Brilchan jest offline