WÄ…tek: [komentarze] Droga
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-03-2015, 22:25   #19
Autumm
 
Autumm's Avatar
 
Reputacja: 1 Autumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputacjęAutumm ma wspaniałą reputację
Post jest. Cholernie wymęczony, opóźniony i nie taki jaki miał być (chyba trzy razy kasowałam i pisałam od nowa), ale jest.

Trochę mnie zabija ciśnienie poziomu tej sesji i chyba kiepsko radzę sobie z taką presją, którą sama sobie narzuciłam No i Ty piszesz o niebo lepiej ode mnie, co wzbudza zrozumiałe kompleksy :P

Długie posty wprowadzające są za nami - a przynajmniej chciałabym, żeby tak było. Skoro nakreśliliśmy już jakieś solidne tło, myślę że możemy przerzucić się na krótsze, częstsze odpisy, zawierające mniej retrospekcji, a więcej działania tu i teraz.

Mam prośbę: opisz tylko to, co robisz w tym pomieszczeniu. Wyjście z niego (lub próba tego) powinna być końcówką posta.

Jeśli sięgasz po butelkę napisz mi to najpierw w komciach tutaj - mam mikro opis na to, co się wtedy stanie.

Sorki, że tak ci ograniczam pole działania, ale mam ku temu powody - jesteśmy przy końcu tej 1 stacji i chciałabym wrzucić tu parę ważnych dla dalszej fabuły elementów, więc moment musimy się "pomęczyć" odgrywając bardziej ukierunkowane scenki. Oczywiście nadal ich wynik jest zależny od twoich wyborów, a nie mojego widzimisię

Na razie zostajemy w tym czasie... chyba na stałe, skoro Ci to pasuje

Pytania, uwagi, sugestie - jak zwykle zachęcam (także potencjalnych Czytelników).

A.
 
__________________
"Polecam inteligentną i terminową graczkę. I tylko graczkę. Jak z każdą kobietą - dyskusja jest bezcelowa - wie lepiej i ma rację nawet jak się myli." ~ by Aschaar [banned] 02.06.2014
Nieobecna 28.04 - 01.05!
Autumm jest offline