Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-03-2015, 00:29   #20
killinger
 
killinger's Avatar
 
Reputacja: 1 killinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputacjękillinger ma wspaniałą reputację
Ograniczenie przestrzeni i konieczność napisania czegoś krótkiego, a w dodatku nie podszytego retrospekcją, chyba jakoś udźwignąłem.

Roger w zasadzie nie zrobił nic w tym pomieszczeniu. Dokonał jednak pewnych ważnych ustaleń i przewartościowań.

Zaczyna od pomysłu na stabilizację. Myśli o lekach i odpuszcza alko. Wpada jednak w jakąś spiralę obłędnego poczucia winy, nie jest gotów na to , by pomóc samemu sobie.

Wszystko mu się wywraca. Postanawia cierpieć, pozbywa się większej kasy, zostając tylko z niewielkim plikiem banknotów. Skazuje się też przy tym na wędrówkę, jednoznacznie nakazując sobie formę pieszą ( głównie, bo tak całkiem to niemożliwe w tym wielkim kraju)

Alkoholu nie ruszył, wybacz Mistrzyni, pewnie odebrałem Ci frajdę pastwienia się nad biedakiem. Nie ruszył jednak z innej przyczyny niż nagły wybuch abstynencji. Po prostu Single Barrel jest za droga i za dobra. A to oznacza że będą wchodziły w rachubę libacje z tańszymi tematami w tle


Wracając do Twego postu powyżej i przejawów skromności - inspirujesz mnie moja droga na tyle, że jak zauważysz, natychmiast siadam do odpisywania, przez co nieco umykam od ustaleń tutaj To silniejsze niż sądziłem. Wciąga mnie mocno nasza Droga, bardzo mocno.
 
__________________
Pусский военный корабль, иди нахуй
killinger jest offline