Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-03-2015, 06:53   #6
Eryk
Banned
 
Reputacja: 1 Eryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodzeEryk jest na bardzo dobrej drodze
Nie zniknę. Jeżeli coś się dzieje to daję znać że mnie nie ma. Chyba, że jest awaria, na co nie mam wpływu, ale wtedy mogę napisać z kafejki nawet, że na przykład nie mam prądu albo co.

Mogę zrobić kierowcę, mogę zrobić mechaniko-rusznikarza, tylko pytanie czego bardziej potrzebujecie bardziej. Ja się i tak będę bawił dobrze, ale z tych kilku marnych punkcików, które zasady Neuroshimy oferują na start, to albo zrobię sobie postać która umie walczyć i coś tam oprócz tego, albo umie coś oprócz tego, ale potrzebuje kogoś do osłony tyłka. Z tego co widzę, to łatwiej jest zrobić wojownika, bo reszta umiejętności wymaga znacznie większych wydatków.

Co do wyposażenia, to jeżeli wszystko macie (tj. pojazdy) ja raczej nie potrzebuję niczego konkretnego. Niemniej przydałoby się mieć coś więcej prócz standardowego pistoletu, kilku naboi, derki i koca. Powiedzmy jako takie pełne oporządzenie, jakaś broń długa, skrzynka z narzędziami, jeśli będę mechanikiem i takie tam rupiecie.

Więc jak, panie majster?
 
Eryk jest offline