Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-03-2015, 10:17   #8
Inferian
 
Inferian's Avatar
 
Reputacja: 1 Inferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputacjęInferian ma wspaniałą reputację
- Kasty... - zaczęła, ale w tym samym momencie została uśpiona poprzez środek wstrzyknięty w ramię.


Kurukeke widział obrazy było to całkiem dziwne uczucie, które w pewien sposób mu się spodobało, ale zarazem dało wiele do myślenia.

- Widziałam trzy obrazy, które były drogami. Na jednej z nich było napisane "Kapłan Loudasa" i przedstawiał on zakapturzonych mężczyzn w błękitnych szatach stojących równo w szeregu. Trzymali w rękach jakieś znaki, albo talizmany. Wszyscy szli w jakimś kierunku, w stronę światła niewiadomego pochodzenia po czymś w rodzaju złotej drogi. Nad nimi było czarne niebo i gwiazdy. Drugi obraz przedstawiał napis "Brat Lekarz" byli tam ludzie w zielonych szatach. Siedzieli przy ludziach którzy byli jakby pod wpływem promieni rentgena (było widać im kości). Osoby w zielonych szatach podawały im różne specyfiki. Tło było jakby częściowo zachmurzonym niebem. Co jakiś czas było słychać westchnienia i kaszel. Ostatnim obrazem był zaś bardzo kolorowy świat. Wszystko mieniło się na różne barwy i cały świat jakby się kręcił. Jedynie człowiek odziany w fioletową szatę. Człowiek ten sporządzał różne wywary przy stole alchemicznym i widziałem tam napis "Producent". Po tym wszystkim straciłam ponownie świadomość. Co to może oznaczać? Myślę, że najbardziej do mnie pasuje droga druga, gdzie było napisane "Brat Lekarz". - jeszcze nie dostała odpowiedzi, a już dodała -Zaraz zaraz, powiadasz o kastach, ale to takich grup społecznych dostaje się przynależność poprzez dziedzinie, a ja nie wydaje mi się abym była powiązana z wami więzami krwi. - powiedziała obudzona, bóg coraz bardziej wczuwał się w rolę młodej kobiety
 
Inferian jest offline