Wątek: Narrenturm
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-03-2015, 10:20   #100
Manji
 
Manji's Avatar
 
Reputacja: 1 Manji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnieManji jest jak niezastąpione światło przewodnie
Panowie, dzięki za piękne posty dające mi wiele możliwości, jasno precyzujące co wasze postacie robią Mam tyle deklaracji ile chciałem, może poza Elastirem, który jako posiadacz artefaktu chaosu jakoś sam się tym nie bardzo interesuje, ale to jego sprawa. Przypomnieć jedynie bym chciał, że ta kampania to nie tylko trylogia husycka ale także ścieżki przeklętych. Elastir się wspina po ścieżce przeklętych i nic sobie z tego nie robi może mu się to podoba...

Noraku, Helvgrim, do czasu powrotu VIX'a ze szkolenia, jest BN-em i takie wykorzystanie jak najbardziej pasuje. I jak najbardziej możecie dawać retrospekcje, choć z rozmową to jest nieco bardziej zlożone, ale możliwe do zrobienia.

Na gdoku jeśli nie potrzebne są wam jakieś kawałki tekstu to proszę je kasować.

Teraz kolej na wiedźmy, jak już niebawem się okaże nie sa wcale takie złe, choć nie są też dobre. Ba! Pomocne nawet, czasami gdy nie mają nic lepszego do roboty. Mój post będzie rozwinięciem poczynań wiedźm, mam nadzieję że uda mi się bliżej przedstawić wam, graczom i waszym BG kim te wiedźmy tak naprawdę są. W moim poście pojawi się także kawałek tego co dzieje się w Ostlandzie. Równolegle do poczynań waszych BG złe i dobre charaktery starają się realizować swoje plany.
 
__________________
Świerszcz śpiewa pełen radości,
a jednak żyje krótko.
Lepiej żyć szczęśliwym niż smutnym.
Manji jest offline